
Ik word papa!
ColumnJa, u leest het goed. De afgelopen weken moest ik mijn mond houden en dat was soms best lastig. Met kleine dingen kun je je nogal snel verspreken en dat gebeurde ook een aantal keren bijna.
Daarom ben ik blij dat het moment daar is om het iedereen te kunnen vertellen: half mei krijgen mijn vriendin en ik een kindje!
Heel bijzonder en ook heel spannend. De afgelopen jaren ben ik altijd volledig voor mijn werk gegaan. Bijzonder mooie dingen meegemaakt en geprobeerd mezelf te blijven ontwikkelen op heel veel vlakken. Ik had dat voor geen goud willen missen.
Alles ging in sneltreinvaart, voor je het wist was er weer een jaar voorbij. Ik denk nu dat het een mooi moment is om ook op andere vlakken stappen te maken.
Wéér een trotse Veldhovenaar
Zodra het zover is, en alles in goede gezondheid gaat dan begint het hele circus, dat merk ik wel. Bezoekjes aan de verloskundige, kraamzorg regelen, kinderopvang, babykamer en zo kan ik deze hele column vullen met dingen op de checklist. Gelukkig hebben we nog een paar maanden maar het is waarschijnlijk ineens zover. Ik zal eens wat boeken met instructies gaan lezen zodat ik niet voor verrassingen kom te staan.
Verder heb ik er vooral heel veel zin in. Een nieuw avontuur is toch altijd het mooiste dat er is. Of het een jongen of meisje gaat worden weet ik op dit moment nog niet, daar moeten we nog 2 weken op wachten. Het maakt mij oprecht niet uit.
Ik moet wel zeggen dat ik een heleboel tips heb gekregen van mensen. De meeste voorkomende: ga maar vast veel slapen, want dat is over. Dat vond ik wel een goeie, dus dat probeer ik al sinds een tijdje.
In ieder geval komt er dus in 2025 wéér een trotse Veldhovenaar bij, dat weet ik zeker!
Jordy Graat, Veldhoven.