
Action opent nieuwe winkel in Veldhoven!
ZakelijkVELDHOVEN - Zaterdag 14 oktober opent Action opent een nieuwe winkel in Veldhoven. De winkel komt in de CityPassage in de voormalige winkelunits van onder andere Only en Vero Moda aan de Meent 53 en biedt ruime parkeergelegenheid. Het is het 5e nieuwe Action-filiaal dit jaar in Nederland, nummer 411 in totaal.
‘Kleine prijzen, grote glimlach’: binnenkort komt Action die belofte ook in Veldhoven na, vanuit een gloednieuw filiaal in het centrum, in de buurt van de wijken Noordelijk Woongebied, Oerle en Veldhoven. De keuze voor deze locatie biedt klanten heel wat voordelen. De winkel is goed bereikbaar vanaf de uitvalswegen en biedt ruime, gratis parkeergelegenheid.
Ook in de winkel beleven klanten een betere ervaring. De ruime winkeloppervlakte van 793 m2 is fris en modern ingericht, met een open plafond en nieuwe signage. Vanuit het 82 m2 grote magazijn vult het lokale team de rekken met tal van leuke én noodzakelijke artikelen tegen de laagste prijs.
Thomas Smit, General Manager van Action Nederland: “We zoeken altijd naar manieren om onze klanten de best mogelijke winkelervaring te bieden. We zijn verheugd om dat nu in Veldhoven te doen met dit nieuwe filiaal. Ook voor onze werknemers wordt deze nieuwe winkel een fijne plek om te werken.”
Duurzame groei Action groeit zowel in Nederland als internationaal. En daarmee neemt ook het besef van maatschappelijke impact toe. Action verbetert daarom voortdurend de kwaliteit en duurzaamheid van zijn producten en winkels, waaronder ook die in Veldhoven. Thomas Smit: “Duurzaamheid is al geruime tijd een topprioriteit voor Action. Daarom werken we continu aan de verbetering en duurzaamheid van onze producten en ecologische voetafdruk. Binnen onze focus op productkwaliteit en verduurzaming hebben we inmiddels circulariteitsprogramma’s voor al onze productcategorieën vastgesteld om samenstelling, gebruik en levensduur verder te verbeteren. We werken actief aan energiebesparing: inmiddels is bijvoorbeeld al 95% van onze winkels uitgerust met energiebesparende ledverlichting. Daarnaast werken alle Action-winkels in de Benelux sinds begin 2022 uitsluitend op hernieuwbare energie. Voor onze nieuwe winkel in Veldhoven geldt dit dus ook.”