't Zeepaardje zoekt vrijwilligers
VELDHOVEN - Zwemclub ’t Zeepaardje is 1971 in Veldhoven gestart om thuiswonende kinderen met een verstandelijke beperking de gelegenheid te bieden om te zwemmen. De zwemclub kan op dit moment nieuwe vrijwilligers gebruiken. Er wordt op zaterdagochtenden van 10.50 tot 11.40 uur gezwommen in het het zwembad City Sport Veldhoven.
Meer, via: Henk van der Donk, hvanderdonk@onsbrabantnet.nl, (06) 33.828.586. Of, via: Kitty Tholen, kittytholen@gmail.com, (040) 205.16.42.
Nieuwe SJOvoorzitter
VELDHOVEN - Met Maryam Eshagh heeft de St. Jeugdbelangen Oerle (SJO) een nieuwe voorzitter. Zij neemt de voorzittershamer over van Moniek van den Wildenberg, die tijdens een bijeenkomst op vrijdag 30 januari in blokhut D'n Bosbender in het zonnetje is gezet voor haar verdiensten. Tijdens haar 8 jaar voorzitterschap is onder meer de blokhut aan de Nieuwe Kerkstraat compleet gerenoveerd. Het meest trots is de Oerlese Van den Wildenberg op een aantal activiteiten die door haar weer een vaste plek op de agenda hebben gekregen en herkend worden in het dorp.