
Kortjes
Excuses
VELDHOVEN - Waar mensen werken, worden fouten gemaakt. Dat blijkt maar weer in de uitgave van het Veldhovens Weekblad van afgelopen week. Niemand van de redactie is opgevallen dat in een kop boven een artikel 'Contant Autogroep' staat in plaats van Content Autogroep. Behalve enkele lezers zoals Karin van Kooij uit Veldhoven, die het de redactie vriendelijk hebben laten weten, waarvoor dank, want het streven geheel foutloos te zijn blijft het streven van de redactie. Onze excuses.
Resort Eindhoven
VELDHOVEN - Woensdag 26 februari is er een 'participatieavond' in het partycentrum van Resort Eindhoven, Runstraat 40 in Veldhoven. Deze is bedoeld om de omwonenden van het vakantiepark te betrekken bij de toekomstige ontwikkelingen en plannen. Zo worden de plannen en visie voor de komende periode en mogelijke uitdagingen gepresenteerd. Inloop vanaf 19.00 uur, aanvang om 19.30 uur.
Bezorgers
VELDHOVEN - Verspreidorganisatie BRAVOM zoekt enthousiaste bezorgers in Veldhoven en Meerhoven. Het betreft:
- omgeving Pegbroekenlaan;
- Huysacker;
- Vlutterven;
- Burcht
- en omgeving Waterlinie in Meerhoven.
De bezorger bepaal zijn eigen werktijden, verdient goed en is de baas van zijn eigen bezorgwijk. Bezorger zijn mag al vanaf 13 jaar!
Bel voor informatie, met: (06) 20.648.418.
Of een email, naar: bezorgers@bravom.nl
Voor meer info en aanmelden, zie: bravom.nl
Engelse mis
VELDHOVEN - Om de vele expats in Veldhoven zich thuis te laten voelen, viert de Christus Koningparochie op de 4e zondag van de maand de eucharistieviering van 10.00 uur gedeeltelijk in het Engels. Daarnaast zijn er 3 buitenlandse geloofsgemeenschappen die maandelijks in de Christus Koningkerk in Veldhoven de eucharistie vieren. Dit zijn de Koreaanse, de Filipijnse en de Indiase gemeenschap van de Syro-Malabar kerk. Dit komt neer, op:
- 1e en 3e zaterdag van de maand,15.30 uur: Eucharistieviering in het Koreaans;
- 2e zondag van de maand, 15.00 uur: Engelstalige Eucharistieviering door Filipijnse gemeenschap;
- 4e zondag van de maand, 15.00 uur: Eucharistieviering (in Syro-Malabar rite) in Malayalam-taal.
Benzineprijs
VELDHOVEN - De benzineprijs zit weer in de lift, zo blijkt uit cijfers van consumentencollectief UnitedConsumers, dat sinds 2001 dagelijks de brandstofprijzen in de gaten houdt. Afgelopen week heeft de adviesprijs voor benzine het hoogste niveau in 2025 bereikt. De Gemiddelde Landelijke Adviesprijs (GLA) van benzine komt dan uit op 2,188 euro per liter. Daarmee is de prijs op het hoogste punt in 2025. Ook is het bijna 3 maanden geleden dat de benzineprijs voor het laatst zo hoog was, namelijk op 22 november 2024. Ten opzichte van oudejaarsdag (31 december 2024) steeg de benzineprijs al bijna 5 eurocent. Voor wie vaak moet tanken, is 2025 tot nu toe een duur jaar.