Pop-up theater Expeditie Veldhoven.nl in Theater de Schalm. FOTO: Pop-up theater.
Pop-up theater Expeditie Veldhoven.nl in Theater de Schalm. FOTO: Pop-up theater.

Pop-up theater Expeditie Veldhoven in De Schalm

Cultuur

Zin in een sprankelende theatervoorstelling die meevoert naar een wereld vol verhalen, culturele uitwisseling en nieuwe ontmoetingen? Kom dan zaterdag 18 januari om 15.00 uur naar het Pop-up theater Expeditie Veldhoven in Theater de Schalm. Voor 3,50 euro per persoon is het er dan genieten van een onvergetelijke theatervoorstelling én een drankje achteraf.

VELDHOVEN - Het Pop-up Theater vormt de afsluiting van de pilot Expeditie Veldhoven. Deze is in 2024 gestart om internationals te ondersteunen bij hun integratie in Veldhoven. De voorstelling wordt gegeven door internationals en locals en duurt 30 minuten.

Het stuk gaat over een reiziger die met flink wat bagage van het leven op zoek gaat naar zichzelf, vertelt regisseur Isaac Tol. “Tijdens zijn reis komt hij langs allerlei taferelen en ontmoet hij allerlei mensen. Gaandeweg transformeert de bagage van ballast naar ervaring.”

Het Pop-up theater is tevens de aftrap van Expeditie Veldhoven voor dit jaar. Met weer een activiteiten op waarbij verbinding en ontmoeting centraal staan. Zo keert de succesvolle cultuurproeverij weer terug. Deze maand gaat nog de pr-campagne voor het nieuwe jaar van start.