Stockverkoop bij Paco. FOTO: Paco.
Stockverkoop bij Paco. FOTO: Paco. PACO WORLD COLLECTIONS

Eenmalige stockverkoop meubelen bij PACO

In het weekend van zaterdag 21 en zondag 22 september organiseert meubelketen PACO een nooit eerder geziene stockverkoop. De kracht van PACO is de rechtstreekse import van hoogwaardige kwaliteit binnen- en buitenmeubelen.

REGIO - 1 maal per jaar wordt via deze unieke stockverkoop de overtollige voorraad tegen absurd lage prijzen verkocht! Vele klanten weten dit te waarderen, de verkoop van vorig jaar trok meer dan 4000 tevreden klanten! Deze unieke verkoop gaat door in maar liefst 3 verschillende magazijnen en in een grote tent op de parkeerplaats. Maar liefst 45.000 stuks binnen & buitenmeubelen moeten weg! 

TV kasten, salon- en eettafels, stoelen, kasten, bankstellen, lichtbeschadigde showroommodellen en heel veel tuinmeubelen! U heeft nu de kans om deze meubelen tegen nooit eerder geziene lage prijzen aan te kopen, de kortingen lopen op tot maar liefst –80 %!! Dit is een unieke kans om met hoge kortingen te kopen bovenop de welbekende lage PACOprijzen! Alles kan direct worden meegenomen. Op = écht op! En natuurlijk is het mooiste als 1e weg!

Deze unieke kans duurt echt maar 3 dagen, namelijk: zaterdag 21, zondag 22 en maandag 23 september. De stockverkoop gaat door bij PACO aan de Europalaan 39, 3900 te Pelt (België). Vanwege de enorme verwachte drukte is het aangeraden er op tijd bij te zijn.