
Jeetje, dat is snel!
ColumnVoor mij is het de laatste, heel drukke week van de zomer. Vanaf half juni was ik echt iedere dag aan de bak. Niet erg, want dat vind ik juist leuk. Nu ik op een verloren zomeravond eens nadenk over de afgelopen maanden, dan vind ik het bizar hoe snel alles gegaan is.
Jeetje, eigenlijk veel te snel. Je weet altijd dat je niet teveel moet plannen, want uiteindelijk komen er nog dingen bij die je vooraf niet helemaal had voorzien. Maar... Je wil ook niks missen!
Ik heb heel veel leuke boekingen mogen doen als DJ, waaronder het plein bij Guus Meeuwis, de Nijmeegse Vierdaagse en natuurlijk Zeelst Kermis. Eigenlijk is er teveel om op te noemen en door alle drukte heb ik soms echt geen idee meer waar ik de week ervoor geweest ben.
Ik heb me goed vermaakt
Soms vind ik dat wel eens jammer, want daardoor kun je niet echt nagenieten van al het moois dat je meemaakt. Het zijn vaak toch die grappige dingen die je het meest bijblijven.
Soms heb ik wel eens jaloers gekeken naar iedereen die heerlijk vakantie aan het vieren was. Lekker op de camping, in een huisje of hotel. Het zijn toch echt even van die momenten dat je lekker kunt ontspannen.
Wie weet dat ik in de toekomst in de ‘vakantieweken’ ook gewoon tussen de rest van Nederland ergens in Frankrijk of Spanje zit? Maar in deze maanden is het altijd veel werken en heel veel doen. Dat vind ik ook leuk, want je bent aan het werk met - meestal - goed weer en mensen die vrolijk en uitgelaten zijn. Zo was ik afgelopen weekend in Portugal om te DJ’en. Dat was ook weer heel erg tof. Zeker om al die uitzinnige vakantievierders een mooie avond te bezorgen. En daarbij is het dan ook meteen een leuk uitje.
Je hoort het, ik heb me goed vermaakt.
Jordy Graat.
Column van Jordy Graat